Krásná a sexy Jana Doleželová

Krásná a sexy modelka, nově také herečka Jana Doleželová pomalu stoupá na vrchol své dosavadní kariéry. Janu nyní můžete spatřit coby sexy francouzskou dívku Clair v nové české komedii „Svatba na bitevním poli“, což je horká filmová novinka.

Modelka Jana Doleželová při svém reklamním focení

Ze života Jany Doleželové

Jana Doleželová se narodila 23.6.1981 ve Šternberku a do svých 16 let žila v Uničově. Po ukončení Střední zdravotnické školy v oboru Farmaceutický laborant v Olomouci vystudovala Farmaceutickou fakultu na Karlově Univerzitě. V roce 2004 se Jana stala Miss České republiky. Nejraději Jana cestuje a poznává nové kultury, chodí do kina a na koncerty nebo čte knihy. Zbožňuje mrkvový fresh a thajské masáže.

Jana Doleželová má ráda erotické spodní prádlo

Jana se netají tím, že má ráda luxusní a zároveň erotické spodní prádlo. Podle ní má být také spodní prádlo vždy sladěné s oblečením, u mužů i u žen. Další pikantností co na sebe Jana prozradila je také to, že by nikdy nevyšla ven bez kalhotek.

Jana Doleželová alias sexy francouzka

Jana Doleželová si zahrála v české komedii režírované Dušanem Kleinem - Svatba na bitevním poli. V komedii hraje sexy francouzskou dívku Claire, která se má provdat za bývalého sukničkáře Tomáše v podání Mirka Šimůnka. To však není jediný film, kde můžeme Janu, co by herečku vidět. Tato krasavice si zahrála také v Bestiáři, ve 3+1 s Miroslavem Donutilem a v seriálu Světla pasáže.

Rubrika sexy...

Shakira - hvězda latinskoamerického nebe

Playboy - zajíček má přes padesát

Lucie Borhyová a její ňadra

Eva Aichmajerová (nejen) nahá

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Mezinárodní konference o svádění
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies