Happy Tree Friends - brutální animovaná podívaná

Tyto krátké příběhy zprvu roztomilých zvířátek už kolují po internetu nějaký ten rok. Spojují v sobě dětskou žvatlavost a brutalitu těch nejkrvavějších thrillerů a hororů.

Snímek z kresleného seriálu Happy Tree Friends

Happy Tree Friends - roztomilo až krvavo

Kdybyste se na Happy Tree Friends dívali očima rodiče, který má malé děti, určitě by se ve vás krve nedořezal (narozdíl od hrdinů těchto krátkých skečů). A přitom to začíná tak nevinně, štěbetavou znělkou a většinou idylickým úvodem, kde dominují příjemné pastelové barvy a příjemná až lyrická atmosféra. Poté se však nevinné příhody zvrtnou do masakrózních rozměrů.

Happy Tree Friends - legrace až do roztrhání těla

Je zřejmé, že Happy Tree Friends částěčně vycházejí například ze South Parku, tam však některé úlety a morbidnosti (především v každém díle různorodě umírající Kenny) patřily k mnoha dílům celého konceptu. Ještě blíže mají Happy Tree Friends k Itchymu a Scratchymu, jejichž šílené historky občas proletí televizí u Simpsonů.

V Happy Tree Friends jde především o šok a černočerný humor, který je často už za hranou.

Pokud však patříte k lidem s velkým nadhledem a zase vás tak něco nerozhodí, určitě si některé díly užijete. Anebo zůstanete taky jen nevěřícně koukat na obrazovku.

Happy Tree Friends - s kým máte tu čest

V Happy Tree Friends potkáte na rozdíl od zmíněného South Parku nebo Simpsonů více hrdinů. Tvůrci tohoto animovaného krvavého divadla Kenn Navarro, Aubrey Ankrum a Rhode Montijo vytvořili 21 postaviček, které vypadají jako figurky z nějakého čínského nebo japonského seriálu pro děti.

Ve třech nebo čtyřech minutách se z těchto mazlíčků většinou stanou krvavé kusy, ať už provádějí cokoliv. Jediným, komu se daří většinou všechno ustát bez úhony je modrý los Lumpy.

Happy Tree Friends - z internetu na obrazovky

Pokud vám ještě kamarád neukázal přihodu z Happy Tree Friends na počítači, už ho nemusíte přemlouvat. S vysíláním totiž počítá hudební kanál Óčko, který hodlá překopat své vysílací schéma a Happy Tree Friends by měli být součastí nové tváře televize.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Comeback božské Angeliny??
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Magazín pro všechny správné chlapy jakéhokoliv věku. Články o ženách, sexu, automobilech, technice, sportu, bojovém umění, kultuře a celkové image muže.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies