ZabavaZábava

Koncert Pink v Praze!

Jedna z nejosobitějších zpěvaček míří do České republiky v rámci světového turné ke své poslední desce „I am not dead”. Pink, známá svým výstředním chováním, si libuje v tetování, piercingu a nahotě. Letos pózovala polonahá pro americký časopis Face.
Pink
Pink

Turné zpěvačky Pink: I’m Not Dead Tour - bomba mezi koncerty v Praze

Pink se rozhodla představit svou nahrávku na světovém turné, které mimo jiné zahrnuje i Českou republiku. V pražské SAZKA ARENĚ zpěvačka vystoupí 13. prosince 2006. Kromě skladeb z aktuální desky zazní na koncertě i zpěvaččiny největší hity.

Pink - hlavou proti zdi

Sedmadvacetiletá zpěvačka Pink (vlastním jménem Alecia Moore) začala se skládáním již ve svých čtrnácti letech. Talent zdědila po hudebně založené rodině. V malém městečku státu Philadelphia, kde se narodila a vyrostla, měla možnost předvádět své umění každý pátek v místním klubu. V klubu se jednoho dne zastavil zástupce společnosti, která tou dobou hledala vhodné adepty pro novou R’n’B kapelu. Pink prošla konkurzem bez problémů. Kapelu Basic Instinkt i pozdější působení v projektu Choice však brzy opustila. Tahle holka je příliš svéhlavá na to, aby byla pouhým členem kapely!

Teprve po přijetí nabídky producenta Daryla Simonse k napsání nějakých skladeb se Pink dostala do svého živlu. Její první album „Can´t Take Me Home” z roku 2000 se stalo ihned platinovým a tři skladby se dokonce dostaly na první příčky světových hitparád. Zpočátku předskakovala na turné kapele N’ Sync, záhy na to už pořádala turné vlastní. Pink se stále více podílí na tvorbě svých písní i samotných turné, její alba jsou čím dál tím více rockově orientovaná.

Zpěvačka Pink a růžový rok 2006

Kromě skládání písní a nahrávání nových skladeb se Pink samozřejmě věnuje i svému soukromému životu. Letos se provdala za za motocrossového závodníka Careyho Harta, vydala nové album „I’m Not Dead” , které proslavila skladba „Stupid Girl” a nyní míří na světové turné. Pány jistě potěšila svým odvážným počinem, kdy pózovala pro americký časopis Face polonahá.

Pink ve zkratce

Diskografie

  • Rok 2000: Can't Take Me Home
  • Rok 2001: M!ssundaztood
  • Rok 2003: Try This
  • Rok 2006: I´m Not Dead

Další z nepřehlédnutelných hudebních hvězd je Anastacia




Související články

Zobrazeno: 7188x   30.10.2006